ÖVRIGT / Leksaker / Leksak 9259289
*
nr 925 9289
Leksak
flygplan, 1950-tal, Tyskland, längd: 72 cm
Kondition: lagad, delar saknas
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 19:28:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/9 21:38:49
1
200 kr
5/9 23:03:03
2
150 kr
12/11 22:20:08
3
300 kr
14/11 20:50:48
1
300 kr
14/11 20:50:48
3
300 kr (Budbetjänt)
14/11 20:51:13
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: leksak flygplan tyskland europa leksaker
-
5212 GÃ¥bil
ULF HANSEN. SAAB, "Roadster", Playsam. Plast & trä..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:01
-
5195 Leksaker
2 delar, Samearbete, modell äldre, docka + Komsio...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:40
-
5148 Parti dockor d..
modell äldre
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:35
*
Leksak
Kondition: lagad, delar saknas
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 9289
Leksak
flygplan, 1950-tal, Tyskland, längd: 72 cm
Kondition: lagad, delar saknas
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/9 21:38:49 | 1 | 200 kr |
5/9 23:03:03 | 2 | 150 kr |
12/11 22:20:08 | 3 | 300 kr |
14/11 20:50:48 | 1 | 300 kr |
14/11 20:50:48 | 3 | 300 kr (Budbetjänt) |
14/11 20:51:13 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: leksak flygplan tyskland europa leksaker
-
5212 GÃ¥bil
ULF HANSEN. SAAB, "Roadster", Playsam. Plast & trä..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:01 -
5195 Leksaker
2 delar, Samearbete, modell äldre, docka + Komsio...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:40 -
5148 Parti dockor d..
modell äldre
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:35